Партнери

ГРУПА КОМПАНІЙ ARVI - Це група підприємств сектору сільського господарства та харчової промисловості з литовським капіталом, що успішно працює в сферах виробництва мінеральних добрив, кормів і цукру, переробки м`яса, утилізації відходів тваринного походження та експедирування вантажів.

Основними принципами при виробництві мінеральних добрив є: гнучкість виробничого процесу та можливість виготовлення широкого асортименту марок мінеральних добрив, використання якісної сировини, можливість поєднання в добривах елементів живлення, біологічно активних речовин та органічних складових.

ARVI FERTIS — одне з найбільших підприємств Литви з виробництва мінеральних добрив та експедирування вантажів по залізниці.
Рік заснування: 2001
Об`єм виробництва: 160 000 тон/рік

ARVI NPK - підприємство групи компаній ARVI з виробництва комплексних мінеральних добрив, яке розміщене в особливій економічній зоні - м. Черняховськ, Калінінградська область.
Рік заснування: 2008
Об`єм виробництва: 240 000 тон/рік

COMPO EXPERT - один з лідерів європейського ринку по виробництву мінеральних добрив. Історія компанії розпочалася з 1956 року в Німецькому місті Мюнстер, як виробника професійних торфових субстратів. В наступні десятиліття компанія активно розвивалася як бізнес підрозділ, який спеціалізувався на мінеральному живленні рослин концерну BASF.

Сьогодні COMPO EXPERT є лідером у виробництві спеціальних добрив для професійного користування під торговими марками Blaukorn, NovaTec, Floranid, Basfoliar і Hakaphos та ін.

Мінеральні добрива виробництва компанії COMPO EXPERT використовуються фермерами всього світу для вирощування польових, овочевих культур та в професійному ландшафтному дизайні.

Компанія є розробником інноваційних продуктів, які використовуються для ґрунтового внесення, позакореневого підживлення та фертигації. Завдяки науковій та практичній роботі спеціалістів COMPO EXPERT продуктова лінійка постійно поповнюється новими високотехнологічними продуктами.

МІЖНАРОДНА КОМПАНІЯ ICL SPECIALTY FERTILIZERS пропонує широку лінійку спеціальних продуктів, створених за інноваційною технологією, що включає добрива з регульованим вивільненням поживних речовин, добрива пролонгованої дії, а також великий діапазон розчинних добрив для спеціалізованого сільськогосподарського ринку. Також компанія пропонує продукти для захисту рослин і підсилювачі росту.

Компанія вважає своєю метою сприяти озелененню навколишнього середовища і працює по всьому світу. Офіси компанії обслуговують всі міжнародні ринки за такими напрямами: декоративне садівництво, спеціалізоване сільське господарство, а також через підрозділ, що контактує з кінцевим користувачем. Кожен день, по всьому світу, фахівці компанії ICL Specialty Fertilizers працюють з клієнтами, щоб оптимізувати живлення рослин, надають консультації, діляться своїми знаннями та передають досвід на місцях. Саме поєднання технологій світового класу і практичної особистої комунікації і є ключем до успіху ICL Specialty Fertilizers.

Компанія ICL Specialty Fertilizers має довгу історію, що охоплює кілька десятиліть. Вперше, у 1993р., вона була створена, як бізнес-підрозділ компанії Rotem Amfert Negev Ltd. З того часу кілька провідних міжнародних компаній в галузі живлення рослин були приєднані до сімейства ICL Specialty Fertilizers , в тому числі Everris, Fuentes, F&C, Rotem та Nu3. З 2014р., після останнього об’єднання, ICL Specialty Fertilizers – це єдина і сильна мультинаціональна компанія, продукція якої відповідає цілому спектру найпоширеніших потреб в сільському господарстві та садівництві.

Контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю «БФ ТРЕЙД»

04112, м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, буд. 8, корпус Д, офіс 38.
тел.: +38(044)3372917
факс: +38(044)4555244
e-mail: bftrade@ukr.net